محل تبلیغات شما

بنام خدا

موضوع انشاء : درباره پاییز

پاییز فصل زیبایی است که سه ماه مهر، آبان و آذر دارد ؛ در پاییز ما به مدرسه می‌رویم و مدرسه ها باز می‌شود، همه ی بچه ها شاد و خوشحال هستند ودر حیاط مدرسه بازی می‌کنند.

در پاییز برگ درختان می ریزد و باد و باران زیاد است. من فصل پاییز را خیلی دوست دارم چون با شروع مدرسه دوباره دوستانم رو میبینم و خیلی خوشحال می‌شوم.

در پاییز رنگ برگ های‌ درختان قرمز، زرد و نارنجی است که کم کم باد آن ها را از شاخه ها میکند. در پاییز دوباره کتاب و لباس های‌ نو میپوشیم و این خیلی خوب است اما من امسال کیف نخریدم چون کیفم نو بود، بجای ان پولش رابه جشن عاطفه ها دادم تا دانش اموزانی که کیف ندارند بتوانند برای خودشان کیف بخرند و خوشحال شوند.

بیشتر میوه های‌ پاییزی سیب و انار است که من خیلی انار دوست دارم مامانم می‌گوید این میوه ها میوه های‌ بهشتی هستند و خواص زیادی دارند. پدرم هم می‌گوید پاییز زیبا ترین فصل هاست ودر پاییز درختان آماده خواب زمستانی میشوند تا برای بهار قدرتمند شوند و دوباره گل و میوه بدهند.

روزهای پاییز کمی سرد است که باید مواظب خودمان باشیم تا سرما نخوریم. معلممان میگوید که در پاییز پرنده ها به جاهای گرم تر مهاجرت میکنند تا برای بهار دوباره برگردند

امسال مدرسه ما نو شده بودو دیوارهای ان رارنگ کرده بودند و تخته سیاه و نیمکت ها تازه بودند و ما خیلی خوشحال شدیم

تصویرنویسی صفحه ۲۳ نگارش پایه هفتم

انشایی درباره مدرسه - انشای طنز

دلایل اتفاقات جانی، طبیعی

پاییز ,ها ,مدرسه ,خیلی ,میوه ,های‌ ,است که ,در پاییز ,خیلی خوشحال ,میوه های‌ ,بودند و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها